VERIFICARI ETALONARE LABORATOR CHIMIE
Autoritate contractantă: Societatea de Transport Bucuresti STB SA.
„VERIFICARI ETALONARE LABORATOR CHIMIE” este o licitație publică din SEAP listată pe BizzLink în categoria Instalații & Reparații, pentru București, județul București, de către Societatea de Transport Bucuresti STB SA.. Bugetul estimat este Max: RON 4,875.00. Termenul limită pentru depunerea ofertelor este 08 septembrie 2026. Ofertele se depun pe platforma oficială e-licitatie.ro.
Licitație publică preluată din SEAP (e-licitatie.ro). Ofertele se depun pe platforma oficială SEAP, nu pe BizzLink.
Descriere
Societatea de Transport București STB S.A. intenționează achiziționarea cf. Art. 12 din Legea 99/2016 de VERIFICARI ETALONARE LABORATOR CHIMIE, conform caiet de sarcini SVA 85, atașat.
Condiții referitoare la contract
Achizitia se va finaliza prin comanda/contract, avand la baza oferta desemnata castigatoare si conditiile din din caietul de sarcini SVA 85, atașat.
Condiții de participare
Conform prevederilor din caietul de sarcini SVA 85, atașat.
Criterii de atribuire
Pretul cel mai scazut.
Informații suplimentare
Oferta trebuie sa contina urmatoarele conditii comerciale: Pretul ferm in lei fara TVA; Conditia de plata (OP la 60 de zile); Termen de prestare; Toate documentele solicitate prin caietul de sarcini. Facturile aferente livrarilor efectuate avand ca beneficiar STB SA se vor transmite exclusiv electronic, prin sistemul national electronic RO E-factura (prin intermediul Spatiului Privat Virtual). Oferta trebuie sa fie valabila 60 zile. Oferta se va transmiteprin e-mail sau direct la sediul STB S.A. din Bd. Dinicu Golescu nr. 1, etaj 6, DEPARTAMENTUL ACHIZIȚII ȘI VALOARE ESTIMATĂ - SERVICIUL ACHIZIȚII DIRECTE ȘI PROCEDURI SECTORIALE
Detalii licitație
- Buget estimat
- Max: RON 4,875.00
- Termen limită
- 08 septembrie 2026 (5 zile rămase)
- Locație
- București, București
- CPV
- 50410000-2 - Servicii de reparare și de întreținere a aparatelor de măsurare, de testare și de control
- Categorie
- Instalații & Reparații
- Publicată pe
- 04 septembrie 2026
- Număr anunț
- ADV1546756
- Tip procedură
- Achizitii directe
- Tip contract
- Servicii
- Monedă
- RON
Licitație publicată pe BizzLink
Publicată: 04 septembrie 2026
Instalații & Reparații în București
BizzLink este platforma românească de licitații inverse unde oricine poate cere oferte gratuit, iar companiile și profesioniștii verificați concurează pentru proiect.