Videoproiector laser interactiv
Autoritate contractantă: Ministerul Apararii - Unitatea Militara 02550 Bucuresti
„Videoproiector laser interactiv” este o licitație publică din SEAP listată pe BizzLink în categoria Sănătate & Wellness, pentru București, județul București, de către Ministerul Apararii - Unitatea Militara 02550 Bucuresti. Bugetul estimat este Max: RON 25,161.00. Termenul limită pentru depunerea ofertelor este 09 septembrie 2026. Ofertele se depun pe platforma oficială e-licitatie.ro.
Licitație publică preluată din SEAP (e-licitatie.ro). Ofertele se depun pe platforma oficială SEAP, nu pe BizzLink.
Descriere
Videoproiector laser interactiv, 2 buc, conform ST anexata anuntului publicitar.
Condiții de participare
Transport gratuit la sediul beneficiarului. Plata cu OP in cont de trezorerie in termen de 30 de zile de la livrare si facturare conform OUG nr. 120 din 4 octombrie 2021. Termen maxim de livrare 15.10.2026.
Criterii de atribuire
Pretul cel mai scazut
Informații suplimentare
Oferta poate fi transmisa electronic pe adresa de email elicitatie@dpa.ro pana cel tarziu pe data de 09.09.2026, ora 16:00. Produsul adjudecat se va incarca in SEAP.
Detalii licitație
- Buget estimat
- Max: RON 25,161.00
- Termen limită
- 09 septembrie 2026 (9 zile rămase)
- Locație
- București, București
- CPV
- 38652120-7 - Videoproiectoare
- Categorie
- Sănătate & Wellness
- Publicată pe
- 31 august 2026
- Număr anunț
- ADV1535769
- Tip procedură
- Achizitii directe
- Tip contract
- Furnizare
- Monedă
- RON
Licitație publicată pe BizzLink
Publicată: 31 august 2026
Sănătate & Wellness în București
BizzLink este platforma românească de licitații inverse unde oricine poate cere oferte gratuit, iar companiile și profesioniștii verificați concurează pentru proiect.