Usi de garaj sectionale
Autoritate contractantă: APASERV SATU MARE S.A.
„Usi de garaj sectionale” este o licitație publică din SEAP listată pe BizzLink în categoria Renovări & Construcții, pentru Satu Mare, județul Satu Mare, de către APASERV SATU MARE S.A.. Bugetul estimat este Max: RON 39,350.00. Termenul limită pentru depunerea ofertelor este 03 septembrie 2026. Ofertele se depun pe platforma oficială e-licitatie.ro.
Licitație publică preluată din SEAP (e-licitatie.ro). Ofertele se depun pe platforma oficială SEAP, nu pe BizzLink.
Descriere
1. - Usa garaj sectionala culoare alba, din panou izolant avand grosimea de 4.2 cm si motorizare cu sina, usa de acces pietonal, Lxh = 2660x3020 mm, ; 2. - Usa garaj sectionala culoare alba, din panou izolant avand grosimea de 4.2 cm si motorizare cu sina, usa de acces pietonal, Lxh = 36500x4060 mm, ; 3. - Usa garaj sectionala culoare alba, din panou izolant avand grosimea de 4.2 cm si motorizare cu sina, usa de acces pietonal, Lxh = 3040x3270 mm, ; 4. - Usa garaj sectionala culoare alba, din panou izolant avand grosimea de 4.2 cm si motorizare cu sina, usa de acces pietonal, Lxh = 1840x1960 mm
Condiții referitoare la contract
Ofertantul va asigura ambalarea si transportul gratuit la beneficiar si montajul acestora, iar produsele vor fi insotite de certificate de calitate si conformitate emise de producator.
Condiții de participare
Livrarea produselor si montajul acestora se va face in maxim 30 zile de la semnarea contractului la sediul S.C. Apaserv Satu Mare S.A. Str. Gara Ferastrau, Nr. 9/A. Cheltuielile de livrare vor fi suportate de furnizor. Termen de plata 30 de zile de la receptia marfii daca nu sunt obiectiuni, si disponibilitatea descarcarii facturii electronice de catre beneficiar din sistemul RO-eFactura .Factura va conține obligatoriu codul CPV prevăzut în anuntul de publicitate.
Criterii de atribuire
Pretul cel mai scazut/pachet conform specificatiilor tehnice si cerintelor impuse.
Informații suplimentare
Operatorii economici vor transmite ofertele cu caracteristicile, descrierea produselor si datele tehnice, prin email la ambele adrese: ovidiu.popescu@apaservsm.ro si achizitii@apaservsm.ro, Persoana de contact Popescu Ovidiu birou aprovizionare tel. 0261-759080, int.129 tel. 0725-051421
Detalii licitație
- Buget estimat
- Max: RON 39,350.00
- Termen limită
- 03 septembrie 2026 (4 zile rămase)
- Locație
- Satu Mare, Satu Mare
- CPV
- 44221200-7 - Uși
- Categorie
- Renovări & Construcții
- Publicată pe
- 31 august 2026
- Număr anunț
- ADV1546022
- Tip procedură
- Achizitii directe
- Tip contract
- Furnizare
- Monedă
- RON
Licitație publicată pe BizzLink
Publicată: 31 august 2026
Renovări & Construcții în Satu Mare
BizzLink este platforma românească de licitații inverse unde oricine poate cere oferte gratuit, iar companiile și profesioniștii verificați concurează pentru proiect.