BizzLink
Se încarcă...

Caut servicii de montat 9 corpuri iluminat + montat sticla dus

„Caut servicii de montat 9 corpuri iluminat + montat sticla dus” este o cerere de oferte publicată pe BizzLink în categoria Renovări & Construcții, pentru Giroc, județul Timiș. Bugetul estimat este RON 500.00 - RON 1,200.00. Termenul limită pentru depunerea ofertelor este 11 septembrie 2026. Companiile și profesioniștii verificați pot depune oferte gratuit pe BizzLink.

Descriere

Am nevoie de montat pentru 9 corpuri de iluminat ( 7 spoturi + 2 candelabre ) si a unei sticle la dus de 90x210 dimensiuni

Detalii licitație

Buget estimat
RON 500.00 - RON 1,200.00
Termen limită
11 septembrie 2026 (8 zile rămase)
Locație
Giroc, Timiș
Oferte primite
0
Categorie
Renovări & Construcții
Monedă
RON

Licitație publicată pe BizzLink

Publicată: 04 septembrie 2026

BizzLink este platforma românească de licitații inverse unde oricine poate cere oferte gratuit, iar companiile și profesioniștii verificați concurează pentru proiect.