Sunt electrician !
„Sunt electrician ! ” este o cerere de oferte publicată pe BizzLink în categoria Altele, pentru București, județul București. Bugetul estimat este RON 250.00 - RON 5,000.00. Termenul limită pentru depunerea ofertelor este 08 septembrie 2026. Companiile și profesioniștii verificați pot depune oferte gratuit pe BizzLink.
Descriere
Bun găsit sunt in căutare de lucrări, îmi respect clienții si ofer siguranta si încredere! Electrician de urgente !
Detalii licitație
- Buget estimat
- RON 250.00 - RON 5,000.00
- Termen limită
- 08 septembrie 2026 (4 zile rămase)
- Locație
- București, București +1
- Oferte primite
- 0
- Categorie
- Altele
- Monedă
- RON
Licitație publicată pe BizzLink
Publicată: 05 septembrie 2026
BizzLink este platforma românească de licitații inverse unde oricine poate cere oferte gratuit, iar companiile și profesioniștii verificați concurează pentru proiect.